GLOBAL PAZARYERLERİNDE MARKANIZIN SATIŞLARINI ARTTIRIN

 

Global pazar yerlerinde marka satışlarının artmasına yardımcı olmak için tasarlanmış önde gelen e-ticaret ve e-ihracat platformu olarak Biggbrands’te . Yetenekli profesyonellerden oluşan ekibimiz, markanızın rekabetçi çevrimiçi pazarda başarılı olmasını sağlamak için kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunmayı taahhüt eder.

Hizmetlerimiz, dönüşüm oranlarını ve organik sıralamaları optimize etmek için ustalıkla hazırlanmış içerik oluşturma ve grafik tasarımı içerir. Pazar yeri SEO uzmanlarımız, hedef anahtar kelimelerdeki organik sıralamaları artırmak için en gelişmiş optimizasyon araçlarını kullanır. Hesap yönetimi ekibimiz, API/XML entegrasyon aracımız, kendi pazaryeri entegrasyon yazılımımız BiggChannel veya diğer üçüncü taraf entegrasyon araçları aracılığıyla ürünlerinizi en ilgili kategorilerde satışa açmak için çalışır.

Buna ek olarak, performans pazarlama uzmanlarımız etkili PPC kampanyaları aracılığıyla satış rakamlarını artırmaya yardımcı olmaktadır. Lojistik ve tedarik zinciri yönetimi ekiplerimiz, envanter yönetimi, depolama ve hava, deniz ve kara yoluyla taşımacılığın tüm yönlerini ele alarak müşterilere zamanında teslimat sağlar. Müşteri hizmetleri ekibimiz, müşteri memnuniyetini sağlamak için tüm müşteri ilişkileri ve iade süreçlerini yönetir.

Biggbrands olarak, markanızın küresel pazarda başarısı için hemen iletişime geçin.

Biggbrands içerik ekipleri tarafından markaların ürün sayfa içerikleri (A Plus Content, Ürün Fotoğrafları, Kısa Ürün Açıklamaları, Ürün Sayfa Başlıkları ve Info-Grafikler vs) optimizasyon sürecinden geçirilerek hazırlanıp, en iyi dönüşüm oranları ve organik sıralama sonuçları hedeflenir.
Biggbrands pazaryeri SEO uzmanları en güçlü ve en güncel optimizasyon araçları üzerinden elde ettikleri veriler ışığında hedef kelimelerde organik sıralamaları yükseltmeyi hedefler.
Biggbrands pazaryeri satış ekipleri mevcut API/XML entegrasyonu aracımız BiggChannel ve/veya diğer 3. taraf entegrasyon araçları ile ürünleri en alakalı kategorilerde satışa açar.
Biggbrands performans pazarlama uzmanları yaptıkları PPC kampanyaları ile markaların daha iyi satış rakamlarına ulaşmasını sağlar.
Biggbrands, lojistik ve tedarik zinciri yönetimi ekipleriyle stok yönetimi, depolama, hava, deniz ve kara nakliyesi ve son teslimat etabını yönetir.
Biggbrands müşteri hizmetleri ekibi tüm müşteri ilişki ve iade süreçlerini yönetir.