Türk Markalarını Yurt Dışıyla Buluşturan Platform!

1999 yılına dayanan deneyimi ve bugüne kadar yürütmüş olduğu 1500’ün üzerindeki sadakat projesi ile loyalty sektörünün Türkiye’deki lider firması Biggloyalty’nin global bir oyuncu olma kararı almasıyla birlikte 2018 yılında faaliyetlerine başlayan Turkey’s Biggbrands, online bir dağıtım platformu.

Türk markalarının yurt dışı pazarında tanıtılmasını ve buralardaki pazar yerlerinde satılmasını amaçlayan Turkey’s Biggbrands; Amsterdam, Dubai ve Türkiye’deki lojistik merkezleri üzerinden Avrupa, MEA ve Rusya bölgelerindeki yurt dışı müşterilerine hizmet veriyor.

Global pazarda yer almak, uluslararası alanda büyümek ve o noktada kalıcı olmak isteyen Türk firmalarına, Biggloyalty’nin 20 yıl aşkın deneyiminin rehberliğinde eşlik eden Turkey’s Biggbrands’in hedefi dünyanın en önemli, en büyük pazar yerlerinde Türk markalarının global bir başarı yakalaması!

Özenle seçilen birbirinden değerli Türk markalarını, Rusya ve Orta Doğu’nun ardından Avrupa’daki e-ticaret pazar yerleri ile buluşturarak bu bölgelerdeki müşterilere ulaştıran Turkey’s Biggbrands; marka yöneticilerinden, kanal yöneticilerinden, dijital pazarlama yöneticilerinden oluşan uzman ekibi ile markalara değer katmak için çalışıyor.

Uluslararası e-ticaret pazar yerlerinde global bir oyuncuya dönüşen Turkey’s Biggbrands’in faaliyet gösterdiği pazar yerleri arasında Avrupa’nın en büyük online alışveriş siteleri Amazon.de, Amazon.co.uk, Amazon.fr, C-discount, Bol.com, Ortadoğu’nun en değerli pazar yerlerinden biri olan Souq.com, dünyanın en önemli online alışveriş sitelerinden biri olan AliExpress ve Rusya’nın Amazon’u olmayı hedefleyen Bringly.ru yer alıyor.

Satışa açılan ve entegre lojistik ve ürün tedarik zincir yönetimiyle pazar yerlerinde cross border online dağıtılmaya başlanan ilk markalar arasında: Goldmaster, Korkmaz, Fakir, Ecocotton, Bambum, Porland, Biggdesign, BabyJem, Pilsan, Tash Design, Baggaj, Lava, Dede, Up! Watch gibi markalar bulunuyor.

Ras Al Khor Industrial Area’da bulunan Dubai lojistik merkezi, Amsterdam Hoofddorp’ta bulunan Hollanda lojistik merkezi ve İstanbul Samandıra’daki lojistik merkezlerinden tüm dünyaya gönderilmeye hazır halde olan Turkey’s Biggbrands ürünleri, global pazarda büyük bir pay elde ediyor.

Yerli markalara dijital pazarlama desteği vererek, marka bilinirliğine de katkıda bulunan Turkey’s Biggbrands platformu, sunduğu loyalty çözümleri, lojistik ve online ürün dağıtım hizmetleriyle markalara katkı sağlıyor. Turkey’s Biggbrands, yatırımlara değer kazandıran çözümleriyle ülkemizin değerli markalarına destek olmaktan ve onları yurt dışıyla buluşturuyor olmaktan büyük mutluluk duyuyor.