LOJİSTİK MERKEZLERİMİZ

BIGGPLUS Grubu, tüm grup şirketleri, grup markaları ve yönetmek olduğu LOYALTY kurumsal müşterilerinin ürünlerini ISTANBUL, DUBAI, AMSTERDAM, CONNECTICUT ve KOLN şehirlerindeki LOJİSTİK MERKEZLERİ’nde barındırır.

Orta ve hafif yük raflarıyla donatılmış depolarımızda hızla elleçlenen ürünler müşterilere daha hızlı ve başarılı bir şekilde ulaşır.

Ürün Kabul

Depolama

Çok Kanallı Stok Yönetimi

Sipariş Alma

Ürün Elleçleme

Ürün Paketleme

Kargo Sevkiyat

İade Yönetimi

İstanbul Lojistik Merkezi

Farklı noktalarda lojistik depoların toplanmasıyla açılan Kartal Samandıra’daki İstanbul Lojistik Merkezimiz, orta ve hafif yük raflarıyla donatılmış, müşterilerimize özel olarak ayrılmış depolama alanları ile hizmet vermektedir.

Dubai Lojistik Merkezi

Dubai CommerCity’de yer alan depomuz ile birlikte Ortadoğu ve Afrika bölgelerine yönelik tüm siparişler, güvenli ve hızlı bir şekilde müşterilerimiz ile buluşturulmaktadır.

Connecticut Lojistik Merkezi

BiggBrands ürünleri Amerika bölgesinde Connecticut depomuzda doğru ve hızlı bir şekilde depolanmakta, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki müşterilerimize buradan sevkiyat yapılmaktadır. 

Amsterdam Lojistik Merkezi

BiggBrands ürünleri, Hoofddorp’taki 2.000 m² Amsterdam lojistik merkezinde tüm Avrupa’ya gönderilmek üzere depolanmaktadır.

Koln Lojistik Merkezi

Tüm BiggBrands ürünleri Köln’de bulunan ALMANYA lojistik merkezinde stoklardadır.
BiggBrands , başta Almanya olmak üzere yakın Avrupa ülkelerinden gelen tüm siparişleri bu merkezimizdeki stoklardan karşılar.

Riyad Lojistik Merkezi

Riyad’da yer alan depomuzdaki BiggBrands ürünleri,  Suudi Arabistan’daki tüm siparişleri, güvenli ve hızlı bir şekilde müşterilerimiz ile buluşturulmaktadır.