Ras Al Khor Industrial Area’da bulunan Dubai lojistik merkezi, Amsterdam Hoofddorp’ta bulunan Hollanda lojistik merkezi ve İstanbul Samandıra’daki lojistik merkezlerinden tüm dünyaya gönderilmeye hazır halde olan Turkey’s Biggbrands ürünleri, müşterilerine daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için çalışıyor.

Tüm müşterilerinin lojistik ve de depolama ihtiyaçlarını karşılayan merkezlerde, tüm ürünler ayrı ayrı stoklanıyor ve depolanıyor.

Amsterdam Lojistik Merkezi: Amsterdam Hoofddorp’ta bulunan 2.000 m²’lik Hollanda lojistik merkezinde, Avrupa’ya gönderilen Turkey’s Biggbrands ürünleri depolanıyor ve Avrupa’nın her yerine ürün siparişleri gönderiliyor.

İstanbul Lojistik Merkezi: Farklı noktalardaki lojistik depolarının bir araya getirilmesiyle açılan 10.000 m²’lik Kartal Samandıra’daki lojistik merkezi, orta ve hafif yük rafları ile donanmış, özel olarak tellerle ayrılmış depolama alanlarıyla hizmet veriyor.

Dubai Lojistik Merkezi: Ras Al Khor Industrial Area’da bulunan Dubai lojistik merkezinde, o bölgeye gönderilen Turkey’s Biggbrands ürünleri depolanıyor ve MEA’nın her yerine ürün siparişleri gönderiliyor.

Güvenlik ve Hizmet

Kapalı devre kamera sistemi, 100 tonluk yangın söndürme ve alarm sistemi, duman dedektörleri, sigortalı ürün depolama hizmeti ile 7/24 güvenlik hizmeti sağlanıyor.

Ürünlerin koli ve ambalaj durumlarının kontrol edildiği, sayıldığı, gerektiğinde ağırlıklarının kontrol edildiği, detaylı mal kabulü ve barkodlama ya da etiketleme hizmeti bulunuyor.

Stok takibi, raporlama ve iade yönetimi ile stoklar eş zamanlı olarak takip ediliyor ve müşteri tarafından talep edildiğinde online olarak müşteriye özel stok takibi yapılabiliyor.

Depolama

Temin edilen ürünler Samandıra’daki lojistik merkezi deposuna çektirildikten sonra burada özel olarak elleçleniyor.

Tecrübeli lojistik ekipleri, talepleri çoklu kolilerden tekli adetlere bölerek veya tekli bazda kolilenmiş ürünlerden çoklu adetlere gruplamalar yaparak, ürünleri sevkiyata hazır hale getiriyor.