Tüm rakiplerin aynı online platformları paylaştığı göz önüne alındığında rekabetin ne kadar yüksek olduğu ve bu nedenle her markanın dijital pazarlamaya ne kadar ihtiyaç duyduğu açık bir şekilde fark ediliyor.

SEO uyumlu özgün içeriklerden detaylı ürün fotoğraflarına, hedef kitle analizinden fiyatlandırmaya kadar pek çok noktanın önemli olduğu e-ticaret pazar yerlerinde doğru strateji geliştirildiğinde hedeflere ulaşmak çok daha kolay olur.

Turkey’s Biggbrands ekibinin en önemli parçası olan dijital pazarlama uzmanları, pazar yeri özelinde planlama ve strateji oluşturarak, optimizasyon yaparak Turkey’s Biggbrands markalarının listelenme sıralarını iyileştiriyor.

Dijital Pazarlama Hizmetleriyle Gücünüze Güç Katın!

Kaliteli İçerik: Amazon gibi dünyanın en büyük e-ticaret siteleri için ürün içerikleri, sıralamada yukarı taşıyan en etkili kriterlerden biri olarak yer alıyor. İçerikler, Amazon tarafından kabul edilen format doğrultusunda yazıldığında, SEO uyumlu olduğunda, anahtar kelimeler içerdiğinde, değerli bilgiler verdiğinde, yaratıcı ve benzersiz olduğunda, kullanıcıları yakaladığında pazar yeri tarafından ödüllendirilir ve ürünler ilk sayfalara taşınır. Turkey’s Biggbrands’in içerik editörleri bu kriterlere uygun şekilde ürün içeriklerini oluşturur.

Detaylı Ürün Fotoğrafları: Marka, ne kadar çok sayıda, ne kadar ayrıntılı, ne kadar özgün ve yaratıcı ürün fotoğraflarına sahip olursa hem kullanıcılar o kadar fazla bilgi sahibi olur hem de pazar yerinin istediği kriterler karşılanmış olur. Turkey’s Biggbrands’in uzman fotoğrafçıları bu kriterlere uygun şekilde ürün fotoğraflarını çeker.

Anahtar Kelime Araştırması: Satışları arttıracak en iyi anahtar kelimeleri bulmak için kullanılan özel araçlarla rakip ürünlerden daha başarılı sonuçlar alınır.

Daha Fazla Ürün Değerlendirilmesi: Pazarlama açısından çok önemli olan ürün değerlendirilmeleri ne kadar fazla alınırsa ürününüz ve stratejiniz o kadar iyi demektir. Müşterilere iyi hizmet verildiğinde sizi yorumlarıyla ve verdikleri değerlendirme puanlarıyla ödüllendirirler. Dijital marka pazarlaması doğru olduğunda dolaylı olarak değerlendirmeler de artar.