Global pazarda yer bulmak ve uluslararası alanda büyümek isteyen markalar için en doğru tercih! Sunduğu çözümlerle markalara birçok kolaylık sağlayan Biggbrands, yurt dışı müşterileri ile markaları, dünyanın en büyük, en önemli e-ticaret sitelerinde buluşturarak; şirket kârının yükselmesine, pazar payının artmasına, satışların çoğalmasına, marka değerinin yeni bir boyuta taşınmasına neden olacak ortamı oluşturuyor.

Uluslararası alanda hakim olan bir marka kurmak için yurt dışında bir merkez açmak, yanında getirdiği birçok masrafla ve tabii ki riskle her şirketin yapabileceği bir şey değil ama; online ortamlarda bu global ağın parçası olmak çoğu marka için hem daha masrafsız hem de daha risksiz bir seçenek… Bu masrafı ve riski daha da aşağıya çeken ve minimuma indiren Biggbrands, anlaşma sağladığı markaların yine anlaşma dahilindeki ürünlerini stoklarında tutar. Aynı zamanda XML yapısına sahip tedarikçilerin ürünlerini bu yapı üzerinden alır ve depolamadan dağıtıma, pazar yeri yönetiminden satış sonrası hizmete kadar her şey Biggbrands ekibinin sorumluluğunda olur.

Aynı zamanda verilen dijital pazarlama desteği ile marka bilinirliğine katkıda bulunan Biggbrands, markaların global alanda isim yapmasına yardımcı olur. Sunduğu loyalty çözümleri, lojistik ve online ürün dağıtım hizmetleriyle markalara katkı sağlayan platform; marka yöneticilerinden, kanal yöneticilerinden, dijital pazarlama yöneticilerinden oluşan uzman ekibi ile markalara değer katmak için çalışır.

Biggbrands İşbirliğinin Avantajları

  • Avrupa’nın, MEA’nın ve Rusya’nın en büyük e-ticaret pazar yerlerinde markanız ve ürünleriniz yer alır.
  • Markanız ve ürün gruplarınız için spesifik planlamalar ve arama sonuçlarında yukarıya çıkartacak yaratıcı listemeler yapılır.
  • Uzman ekiplerin yaratıcı çözümleri sayesinde rakiplerin önüne geçilir, global satışlar ve şirket kârı yükselir.
  • Amsterdam, Dubai ve İstanbul’daki lojistik merkezleri, garantili ürün sevkiyatı, depolama ve kargo hizmetleri aracılığıyla markalar, 95+ ülkeye ulaşır.
  • XML link üzerinden ürünler ve stoklar toplu olarak alınır ve lojistik merkezlerine çekilir.
  • Yetkili satıcılar sayesinde markanın yanlış şekilde konumlandırılmasının önüne geçilir.
  • Yapılan içerik optimizasyonu ve özel fotoğraf çekimleri ile ürün listeleri, rakip ürünlerden daha iyi sonuçlar alır.