PAZARLAMA HİZMETLERİ

BIGGBRANDS pazarlama hizmetleriyle, pazaryerlerinde listelenmiş ürünlerin öne çıkması için kullandığı özel yazılım ve raporlama araçları sayesinde rekabet analizi yapar.

Hizmet başlıkları aşağıdadır.

• Brandshop Açılımı
• Marka Tescil
• A+ İçerik Geliştirme
• PPC Pazarlama

A+ İçerik

A+İçerik programının içine alınan uygulama ile Amazon ürün sayfalarının alt bölümünde bulunan ürün açıklaması kısmına görsel ve metin yerleştirilmesine olanak tanıyor. Ürünlerinize dair kapsamlı bilgiye ve görsel hikayelere yer verebildiğiniz uygulamanın dönüşüm oranlarını (yani sayfayı ziyaret edip ürünü alan müşterilerin tüm sayfa ziyaretçilerine oranını) %3 ila %10 oranında sağlıyor.

Brandshop Açılımı

Online pazaryerlerinde markanızın ürünlerinden oluşan özel mağaza tasarım ve açılışı yapılır. ( Marka Tescil Yapılmış Olması Kaydıyla.) Markanızı en iyi nasıl sergileyeceğinizi ve ürünlerinizi nasıl satacağınızı belirler. Maksimum etki için Amazon Sponsorlu Markalarla birleştirin.

Amazon Reklam

Müşteri kitlenize en kısa sürede ulaşmak, hem sizin için hem de alıcılar için memnuniyet sağlar. Biggbrands ’in sunduğu Amazon PPC, Google ve diğer reklam çözümleri ile dünyanın her yerindeki müşterilerinize ürünlerinizi tanıtabilirsiniz.

Ürün Promosyon Metodları

Satıcılara bir dizi promosyon işlevi sunar. Ancak güçlü bir promosyon kampanyası tasarlamak ve uygulamak için bir strateji ve kurulumun yönetilmesi gerekir. Biz burada devreye giriyoruz!