İŞLETMENİZ İÇİN DOĞRU ÇEVRİMİÇİ PAZARI SEÇME İMKANI

Strateji Oluşturma

  • Gereksinimlere Göre Farklı Global E-Ticaret Pazarlama Stratejileri Belirlenmelidir.
  • Ölçümlenebilir E-Ticaret Pazarlama Hedefleri Tanımlanmalıdır.
  • Pazar karmanızı güçlendirmek için doğru kanalları ve bölgeleri belirleyelim.
  • Performansı artırmak için eyleme dönüştürülebilir iç görüler oluşturmak için mevcut kanallarınızı denetleyelim.
  • Ekibinize Pazar analiz eklentileri , optimizasyon teknikleri ve stratejisi konusunda rehberlik edelim.

Pazaryeri Denetimi

Verimlilik ve büyüme fırsatlarını etkin biçimde değerlendirmek için mevcut pazar yerleri incelenmelidir ve ona uygun stratejisinin oluşturulup denetlenmesi gerekmektedir.

Bölge Ve Pazar Değerlendirmesi

İşletmelerin büyüme için en iyi Pazar yeri kanallarını ve bölgelerini belirlemelerine yardımcı olacak benzersiz araçlar ve metodolojiler uygulanmalıdır.

Pilot & Hesap Planlarının Geliştirilmesi

Ürünlerinizin stratejik uzun vadedeki planlama ve uygun kanallardaki büyümesini test etmek, uygulanabilir stratejideki metodları geliştirmek için varız.

Bir e-ticaret işletmesi olarak, ürünlerinizi etkili bir şekilde satmak ve tanıtmak için doğru çevrimiçi pazarı seçmek çok önemlidir. Bu kadar çok seçenek varken, hangi platformların işletmeniz için en etkili olacağını belirlemek çok zor olabilir. İşte bu noktada biz devreye giriyoruz. Biggbrands’teki ekibimiz, çevrimiçi pazarların karmaşık dünyasında gezinmenize ve sizin için işe yarayan bir strateji oluşturmanıza yardımcı olmak için burada.

İşletmeniz için doğru çevrimiçi pazarı seçmenize yardımcı olmak için strateji oluşturma, pazar yeri denetimleri, bölge ve pazar değerlendirmeleri ve pilot ve hesap çizelgelerinin geliştirilmesi dahil olmak üzere bir dizi hizmet sunuyoruz. Ekibimiz, işletmeniz için en faydalı olacak kanalları ve bölgeleri belirlemek ve performansınızı artıracak eyleme geçirilebilir içgörüler oluşturmak amacıyla mevcut kanallarınızı denetlemek için gerekli bilgi ve araçlarla donatılmıştır.

Yalnızca pazar analizi eklentileri ve optimizasyon teknikleri konusunda size rehberlik edecek uzmanlığa sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda ürünleriniz için uygun kanallarda uzun vadeli bir büyüme stratejisi geliştirecek kaynaklara da sahibiz. Yardımımızla, ürünlerinizi çevrimiçi olarak nerede satacağınız ve tanıtacağınız konusunda yani doğru yerde doğru zaman da olmanızı sağlıyoruz. Detaylar için iletişime geçin.