E-TİCARET PAZARYERLERİ

Zaman, büyük ve global düşünmenin zamanı! Günümüzde milyonlarca alıcı, global e-ticaret pazar yerlerine akın ediyor ve bu mecralar, uluslararası pazarlardaki fırsatları test etmek ve onun parçası olmak için çok önemli fırsatlar yaratıyor. E-ticaret pazarının genişlemesi ile birlikte markasına global alanda yer vermek, yeni satış kanallarına sahip olmak, şirket kârlarını arttırmak isteyen markaların karşısına daha fazla seçenek çıkıyor.

Biggbrands olarak biz de markaları bu fikirle buluşturmak, onlara global pazarda bir kapı açmak için pazar yerlerinin gücünü ve etkisini kullanıyoruz.

Markaların bu geniş okyanusta bir kum tanesi gibi kalacağını düşünürsek onların kaybolmaması ve öne çıkması için belirli stratejiler geliştiriyor ve en önemli pazar yerleri ile çalışıyoruz.

Bu önemli e-ticaret pazar yerleri arasında Avrupa’nın en büyük online alışveriş siteleri Amazon.de, Amazon.co.uk, Amazon.fr, C-discount, Bol.com, CDON, Blokker,  Cdiscount, Creoate, Ebay, Kaufland, V&D, Zalando, Amerika’ da Walmart, Wish, Aeropost, Etsy, Amazon, MEA ’nın en değerli pazar yerlerinden Amazon.ae, Amazon.sa, Dubaistore, firstcry, Hoot, Mumzworld, noon, shaarjah, Toysrus, Al- Futtaim, babystore, Carrefour, Bevarabia’da , dünyanın en önemli online alışveriş sitelerinden biri olan AliExpress te yer alıyor.

E-Ticaretin Gücü

Markalar, pazar yerlerinde yer alarak ne gibi avantajlara sahip olurlar?

  • Amazon, AliExpress gibi pazar yerlerinde yer alarak satışları arttırabilir,
  • Satışa dönüş oranını yükselten orijinal ve detaylı ürün fotoğraflarıyla Amazon listelerini iyileştirebilir,
  • Arama sonuçlarındaki gelişme sayesinde pazar payını yükseltebilir,
  • Yeni çıkan ürünlerin tanıtımını yaparak, bilinirliliği çoğaltabilir,
  • Benzer ürünlerle birlikte konumlandırma yaparak rakiplerin önüne geçebilirsiniz.

İçerik Optimizasyonu

SEO editörleri ve dijital pazarlama uzmanları sayesinde yapılan içerik optimizasyonu ve özel fotoğraf çekimleri ile ürün listeleriniz, rakip ürünlerden daha iyi sonuçlar alsın.

XML link üzerinden ürünlerin ve stokların toplu olarak alınması ve lojistik merkezlerine çekilmesi ile ürünler tek bir merkez üzerinden yurt dışına gönderilsin ve müşterilerin hizmetine sunulsun

Kişisel Hesap Yönetimi

İş ortağınız gibi çalışan marka yöneticileri ile birlikte her bir markanız ve ürün gruplarınız için spesifik planlamalar ve arama sonuçlarında yukarıya çıkartacak yaratıcı listemeler yapılmasına izin verin.

Entregrasyon

Seçilmiş Türk markalarının veritabanı, güncellenen bilgileriyle birlikte tüm online projelerde desteklenir.

ABD

AVRUPA

MEA

CROSSBORDER

TÜRKİYE