E-TİCARET PAZARYERLERİ

Zaman, büyük ve global düşünmenin zamanı! Günümüzde milyonlarca alıcı, global e-ticaret pazar yerlerine akın ediyor ve bu mecralar, uluslararası pazarlardaki fırsatları test etmek ve onun parçası olmak için çok önemli fırsatlar yaratıyor. E-ticaret pazarının genişlemesi ile birlikte markasına global alanda yer vermek, yeni satış kanallarına sahip olmak, şirket kârlarını arttırmak isteyen markaların karşısına daha fazla seçenek çıkıyor.

Biggbrands olarak biz de markaları bu fikirle buluşturmak, onlara global pazarda bir kapı açmak için pazar yerlerinin gücünü ve etkisini kullanıyoruz.

Markaların bu geniş okyanusta bir kum tanesi gibi kalacağını düşünürsek onların kaybolmaması ve öne çıkması için belirli stratejiler geliştiriyor ve en önemli pazar yerleri ile çalışıyoruz.

Bu önemli e-ticaret pazar yerleri arasında Avrupa’nın en büyük online alışveriş siteleri Amazon.de, Amazon.co.uk, Amazon.fr, C-discount, Bol.com, CDON, Blokker,  Cdiscount, Creoate, Ebay, Kaufland, V&D, Zalando, Amerika’ da Walmart, Wish, Aeropost, Etsy, Amazon, MEA ’nın en değerli pazar yerlerinden Amazon.ae, Amazon.sa, Dubaistore, firstcry, Hoot, Mumzworld, noon, shaarjah, Toysrus, Al- Futtaim, babystore, Carrefour, Bevarabia’da , dünyanın en önemli online alışveriş sitelerinden biri olan AliExpress te yer alıyor.

E-Ticaretin Gücü

Markalar, pazar yerlerinde yer alarak ne gibi avantajlara sahip olurlar?

  • Amazon, AliExpress gibi pazar yerlerinde yer alarak satışları arttırabilir,
  • Satışa dönüş oranını yükselten orijinal ve detaylı ürün fotoğraflarıyla Amazon listelerini iyileştirebilir,
  • Arama sonuçlarındaki gelişme sayesinde pazar payını yükseltebilir,
  • Yeni çıkan ürünlerin tanıtımını yaparak, bilinirliliği çoğaltabilir,
  • Benzer ürünlerle birlikte konumlandırma yaparak rakiplerin önüne geçebilirsiniz.

İçerik Optimizasyonu

SEO editörleri ve dijital pazarlama uzmanları sayesinde yapılan içerik optimizasyonu ve özel fotoğraf çekimleri ile ürün listeleriniz, rakip ürünlerden daha iyi sonuçlar alsın.

XML link üzerinden ürünlerin ve stokların toplu olarak alınması ve lojistik merkezlerine çekilmesi ile ürünler tek bir merkez üzerinden yurt dışına gönderilsin ve müşterilerin hizmetine sunulsun

Kişisel Hesap Yönetimi

İş ortağınız gibi çalışan marka yöneticileri ile birlikte her bir markanız ve ürün gruplarınız için spesifik planlamalar ve arama sonuçlarında yukarıya çıkartacak yaratıcı listemeler yapılmasına izin verin.

Entregrasyon

Seçilmiş Türk markalarının veritabanı, güncellenen bilgileriyle birlikte tüm online projelerde desteklenir.

ABD

AVRUPA

MEA

CROSSBORDER

TÜRKİYE

mockup amazon 270x270 1
mockup aliexpress 270x270 1
duabi store
frstcry
mockup jumia 270x270 1
bevarabia
mockup joom 270x270 1
mockup amazonfr 270x270 1
mockup n11 270x270 1
ebay
mockup carrefour 270x270 1
mockup allegro 270x270 1
fruugo
mockup mumzworld 270x270 1
etsy
6thstreet
mockup amazonde 270x270 1
mockup wallmart 270x270 1
mockup cdiscount 270x270 1
mockup amazoncomtr 270x270 1
emag
ozon
vd
mockup noon 270x270 1
mockup hb 270x270 1
wish
mockup bolcom 270x270 1
babystore
jokoka
sharaf
zalando
mockup amazoncouk 270x270 1
mockup trendyol 270x270 1

Global Pazaryerleri Sıkça Sorulan Sorular

Global pazaryerleri hizmetleri, markaların ürünlerini dünya çapında bir kitleye sunmalarına ve global alanda varlıklarını sürdürmelerine yardımcı olan bir dizi hizmeti içerir. Bu hizmetler, ürün listeleme, içerik optimizasyonu, stok yönetimi, sipariş işleme, ödeme işleme ve lojistik hizmetleri olarak sıralanabilir.

Biggbrands, global pazaryerlerinde müşterilerine başarı sağlamak için kapsamlı hizmetler sunar. Bunlar arasında Brandshop Açılımı, Marka Tescil, A+ İçerik Geliştirme ve PPC Pazarlama bulunmaktadır. Bu hizmetlerle işletmeler, markalarını oluşturabilir, tanıtabilir ve satışlarını artırabilir.

Dünya çapında satış yapmak isteyen markalar, global pazaryerleri ile çalışmalıdır. Bu pazaryerleri, markaların ürünlerini dünya çapında bir kitleye sunmalarına olanak tanır ve yeni satış kanalları sunar. Global pazaryerleri, markaların ürünlerini global alanda tanıtmalarına ve müşterilerin güvenini kazanmalarına yardımcı olur.

Biggbrands ile çalışarak dünya çapında satış yapma hedefinizi gerçekleştirebilirsiniz. Amazon PPC, Google Ads ve diğer reklam çözümleri sayesinde, ürünlerinizi küresel olarak pazarlayabilir ve 60 gün içerisinde 40+ pazaryerinde aktif ürünlerinizi sergileyebilirsiniz. Ayrıca, işletmenizin başarısı için en iyi desteği ve rehberliği alırken, ürün promosyon metodları ve güçlü promosyon kampanyalarıyla satışlarınızı artırabilirsiniz.

Global pazaryerleri arasından en iyi seçim, markaların hedefledikleri pazarlara, ürünlerine ve işletme stratejilerine göre değişebilir. Bununla birlikte, Amazon, eBay, Alibaba, Walmart, Etsy, Rakuten ve Mercado Libre gibi pazaryerleri dünya çapında en popüler olanlarıdır. Bu pazaryerleri, markaların ürünlerini dünya çapında bir kitleye sunmalarına ve yeni satış kanalları oluşturmalarına olanak tanır.

Yurtdışındaki pazaryerleri arasında seçim yaparken, işletmenizin hedeflerine ve ürünlerinize uygun olan pazaryeri dikkate alınmalıdır. Biggbrands, işletmenizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için kişiselleştirilmiş hizmet sunarak, sizin için en uygun pazaryeri seçimini yapar.

Amerika Birleşik Devletleri’ne ihracat yapmak isteyen markalar için en iyi pazaryerleri arasında Amazon, eBay, Walmart ve Etsy yer almaktadır. Bu pazaryerleri, Amerika Birleşik Devletleri’nde geniş bir müşteri tabanına sahiptirler ve markaların ürünlerini doğru şekilde sunmalarına ve müşteri memnuniyetini sağlamalarına yardımcı olurlar. Bununla birlikte, markaların hedefledikleri pazarlara ve ürünlerine göre tercih etmeleri gereken farklı pazaryerleri de olabilir.

Amerika’ya ihracat yaparken Amazon, büyük bir kitleye ulaşmanızı sağlayan popüler ve güvenilir bir pazaryeridir. Biggbrands, A+ İçerik Geliştirme ve Amazon PPC gibi hizmetlerle, Amazon’da başarılı bir şekilde satış yapmanıza yardımcı olur. Ayrıca, işletmenizin ihtiyaçlarına göre diğer pazaryerleri de değerlendirilir ve size en uygun seçenekler sunulur.