KANAL YÖNETİM HİZMETLERİ

100’ü aşkın global pazaryerlerinde satış kanallarınızı büyütüp ve sizleri istediğiniz hedeflere ulaştırıyoruz. Her bir PROJE, BIGGBRANDS tarafından atanan bir PROJE Yönetmeni tarafından yönetilir. Bu yönetmen MARKA ile birebir irtibatta kalarak BIGGBRANDS ‘ in aşağıdaki hizmetleri için ilgili birimleri ve PAZARYERLERİ arasındaki koordinasyonu sağlar.

Hizmet başlıkları aşağıdadır.
• Marka & Hedef Pazaryerleri Tespiti
• Pazaryeri Satıs Kanalınıza Göre Ürün Listeleme Optimizasyonu
• Pazaryerleri IT Entegrasyonu
• Database Hosting
• IT Güvenlik
• Satış raporlama
• Ürün Kataloğu Lansmanı

Kanal Entegrasyonu ve Yönetimi

Dünya çapında 100’den fazla pazarda ürün ve sevkiyat yönetimini entegrasyonlarımızla tek bir merkezi platformda birleştiriyoruz.

Listeleme ve Optimizasyon

Ürünleriniz Pazar yerlerinde optimizasyon verilerine göre yapılandırılmalıdır. Ürünlerinizin potansiyel verilerini geniş ölçekli şekilde haritalandırıyoruz.

Anahtar Kelime Analizi ve Seo

Pazaryerlerindaki arama motorundaki algoritmaların arama kelime yapıları ve kelime trafiğini yakalamak için çeşitli teknikler kullanıyoruz.

Müşteri Hizmetleri ve Geri Bildirim

Satış sonrası müşteri hizmeti, sevkiyat ve iade yönetimindeki tüm süreci kontrol ediyoruz.

Biggbrands olarak, günümüzün küresel e-ticaret pazarında güçlü bir çevrimiçi varlığa sahip olmanın önemini anlıyoruz. Bu nedenle, markaların satış kanallarını genişletmelerine ve istedikleri hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmak için kapsamlı pazar yeri danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Deneyimli proje direktörlerinden oluşan ekibimiz, hedef pazarları belirlemek ve belirli pazar yeri satış kanalları için ürün listelerini optimize etmek için her markayla yakın bir şekilde çalışır. Ayrıca, küresel e-ticaret pazarına sorunsuz ve başarılı bir giriş sağlamak için BT entegrasyonu ve barındırmanın yanı sıra satış raporlama ve ürün kataloğu lansman hizmetleri de sunuyoruz.

Kanal entegrasyonu ve yönetimine ek olarak, görünürlüğü ve arama motoru sıralamalarını artırmak için gelişmiş anahtar kelime kalıpları kullanarak listeleme ve optimizasyon hizmetleri de sunuyoruz. Ürünlerin potansiyel müşteriler tarafından kolayca keşfedilebilmesini sağlamak için dil çevirisi ve içerik optimizasyonu da dahil olmak üzere uzman anahtar kelime analizi ve SEO hizmetleri de sağlıyoruz.

Biggbrands’de müşteri memnuniyeti en önemli önceliktir. Bu nedenle, satış sonrası destek, sevkiyat ve iade yönetimi de dahil olmak üzere kapsamlı müşteri hizmetleri ve geri bildirim yönetimi sağlıyoruz. Geniş hizmet ve çözüm yelpazemizle, markaların küresel e-ticaret pazarında başarılı olmalarına yardımcı oluyoruz.